HAKKIMIZDA


1995 yılından bu yana ısıtma sektörü içerisinde kazanmış olduğumuz bilgi, birikim, deneyim ve tecrübemiz ile yetkili servislik hizmeti verdiğimiz firmalar yanında, müşterilerimizin ve tüketici dostlarımızın istek ve tercihleri doğrultusunda özel servis olarak ısıtma sektöründe bireysel, merkezi ve endüstriyel ısıtma sistemleri, sıvı ve gaz yakıtlı merkezi sistem brülörleri, sanayi tipi brülör ve bekler, çift yakıtlı brülörler, kombi ve kat kaloriferleri, kalorifer kazanları, yer tipi yoğuşmalı ve atmosferik kazanlar, hidrofor ve su pompalarının bakım-onarım, montaj ve servis hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

20 Seneyi aşkın Mesleki Tecrübemiz ve Konusunda Uzman Teknik Personelimiz İle Servis Hizmetlerinin Müşteri Beklentilerini Karşılayacak Nitelikte Etkin, Verimli ve Hızlı Bir Şekilde Sunulması Anas Hedefimizdir.

Firmamız ALEVKO ISIT. SOĞT. SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak Ankara ilinde 1995 yılında ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine servislik hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bugüne müşteri memnuniyetini esas alan, doğru, dürüst ve şeffaf servis hizmeti anlayışı ile bireysel, merkezi ve endüstriyel ısıtma sistemleri dallarında müşterilerine servislik hizmetleri vermektedir. Isıtma sektörü içerisindeki 12 yıllık mesleki tecrübemizle kazanmış olduğumuz bilgi, deneyim ve birikimimizi müşterilerimizle paylaşmaya gayret ettik. En son teknolojik cihazlarla donattığımız teknik servisimiz müşterilerine ve tüketici dostlarına etkin ve sorunsuz servis hizmetini ulaştırmaya devam edecektir. Firmamız 2005 yılı itibariyle yeni adresinde ısıtma sektörü içerisindeki teknolojik yenilikleri takip ederek, müşteri memnuniyet beklentisinin ötesine geçmeyi hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda son kullanıcı ve tüketici dostlarına en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiştir. Teknolojinin yenilikleri ile verimliliği en üst seviyelere çıkararak, son kullanıcıların servis hizmeti konusundaki ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler vermektedir. Firmamız ısıtma sektörü içerisindeki çeşitli firmalara yetkili servislik hizmeti vermenin yanında, müşteri istek ve tercihi doğrultusunda bireysel, merkezi ve endüstriyel ısıtma sistemleri, sıvı ve gaz yakıtlı merkezi sistem brülörler, sanayi tipi brülör ve bekler, çift yakıtlı brülörler, kombi, kat kaloriferleri, kalorifer kazanları, yer tipi yoğuşmalı ve atmosferik kazanlar, hidrofor ve su pompaları branşlarında servis hizmetleri sunmaktadır. Firmamız 06/4962 numaralı Hizmet Yeterlilik Belgesi ile TSE standartları doğrultusunda hizmet vermekte olup, TS 12355 ve TS 12865 kriterlerine sahiptir. Bireysel, merkezi ve endüstriyel ısıtma sistemleri konusunda yetişmiş teknik personel ve uzman kadroyu bünyesinde istihdam eden firmamız siz değerli dostlarının desteği ile sizlere layık olduğunuz en iyi hizmeti sunarak yoluna devam edecektir. Birlikte çalışmak ümidiyle.

Saygılarımızla. ALEVKO Ltd. Şti.