HİDROFOR


Tüketici dostlarımıza yedek parçasını bulundurabildiğimiz hidrofor ve devirdaim pompalarının bakım-onarım ve servis hizmetlerini sunmaktayız.
Ayrıca polietilen su deposu uygulamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bilindiği üzere günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan metal su depoları (krom nikel ve benzerleri hariç) içme suyu depolamak için asla uygun olmamakla beraber, bu sacdan mamül su depolarının büyük çoğunluğu imalat özelliği gereği yüksek oranda kurşun ve kimyasal madde birikimine neden olmaktadırlar.
Bu sebeple içerisindeki maddeler ile kimyasal etkileşime girerler. Bu kimyasal değişim ve zaman içinde oluşan pas insan sağlığına yönelik ciddi tehdit unsurudur. Bu sacdan mamül depolar aşırı oksitlenme ve korozyon sebebiyle kullanım ömürlerini kısa sürede doldurmakta, sağlık koşulları açısından ise hijyenik olmamaktadırlar.
Hijyen ve sağlık koşullarından uzak olan bu depolardan temin edilen kullanım suları sizlerin ve aile bireylerinizin sağlıklarını açık bir şekilde tehdit etmektedir. Bu depoların içerisinde ve tabanında oluşan pas, mırık gibi artıkların, su kesilmeleri sırasında evlerimizde bulunan çeşmelerden aktığı birçok tüketici dostumuz tarafından dile getirilmektedir. Bu durumlar göz önüne alındığında firmamız, tüketici dostlarımıza, bu depoların yerine Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, hijyen ve temizlik açısından daha sağlıklı kullanılabilen polietilen modüler su depolarını önermekte ve bu depoların sisteme uygulanmalarını gerçekleştirmektedir.

Bu uygulamalarda içme suyu, özelliklerini kaybetmeden ve insan sağlığına zararlı hiçbir birikim ve reaksiyona yol açmadan depolanmakta ve bu uygulamalar, modüler olmaları sebebiyle bina yönetimleri, meskenler, işyerleri, fabrikalar vb. yerlerde, çeşitli çap ve boyutları sebebiyle etrafa zarar vermeden istenilen mekana, istenilen miktarda rahatça montaj edilebilmesi nedeniyle tercih edilerek kullanılmaktadır.